Forum francuskie
Forum języka francuskiego, kultury francuskiej oraz Francji.

Wejdź na www.e-francuski.pl - stronę poświęconą nauce naszego ulubionego języka!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeprowadzka
Autor Wiadomość
melinda 

Wysłany: 2017-12-27, 11:45   Przeprowadzka

Pisze w dosc nietypowej sprawie z nadzieja ze ktos bedzie w stanie mi pomoc. Od kilku lat jezdze po europie w celach turystycznych zwiedzajac jak najwiecej sie da. Szukam sobie jakiegos nowego miejsca zamieszkania poniewaz zycie tutaj mnie znudzilo swoja monotonnoscia i chce doswiadczyc czegos nowego. Jestem wstepnie zdecydowana na przeprowadzke do Francji .. jednak pojawia sie tuatj problem natury logistycznej czyli jak sie zabrac ze swoim dorobkiem. W gre wchodzi jedynie skorzystanie z uslug profesjonalnej firmy - pytanie tylko ktorej. Z przejrzanych do tej pory ofert najlepiej prezentuje sie Fortis https://www.fortis-przepr...francja-polska/ Na rynku dzialaja dosc dlugo wiec powinno byc to dobrym wyznacznikiem, prawda? Jesli macie jeszcze jakies pomysly to prosze piszcie. Pozdrawiam

Lidziaa 

Wysłany: 2018-01-04, 15:28   

Zastanów się nad ta francją, przy obecnej sytuacji nie jest to najlepsze wyjście.

Kimert

Wysłany: 2018-01-14, 09:35   

a kiedy ona jest

Antigoni1

Wysłany: 2018-01-15, 21:29   

To prawda, we Francji zbyt dobrze się nie dzieje. Dlatego lepiej sobie kolego odpuść.
___
http://www.home-form.pl/breloki-do-kluczy?p=112|153

jjusti18

Wysłany: 2018-02-13, 14:00   

Powiem szczerze, że dla mnie przeprowadza to naprawdę był najtrudniejszy etap, bo nie chodzi tutaj o przeniesienie się do nowego miasta itd. Ale o te pakowanie się i szukanie dobrej firmy przeprowadzkowej itd. Ehhh pamiętam jak dzisiaj jak niektóre kartony mi się poprzedzierały, ale tak to jest nie przemyśli się nawet kwestii doboru właściwych pudeł. Gdybym wybrała taką firmę jak przykładowo Centrum Opakowań i tam kupiła taśmy samoprzylepne, kartony to na pewno nie miałabym takiego problemu. Firma od zawsze wysokiej jakość produkty, będę teraz pamiętać na przyszłość gdzie się zgłosić.

..:: La publicité ::..

Odpowiedz do tematu