Forum francuskie
Forum języka francuskiego, kultury francuskiej oraz Francji.

Wejdź na www.e-francuski.pl - stronę poświęconą nauce naszego ulubionego języka!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowoczesne aranżacje wnętrz
Autor Wiadomość
boddekk

Wysłany: 2018-03-01, 14:26   Nowoczesne aranżacje wnętrz

Projekt mojego domu i jego aranżacji znalazłam tutaj http://www.kaim.work/deta...towanie-wnetrz/ uwierzcie mi szukanie trwało bardzo długo, bo jeden ładniejszy od drugiego, albo bardziej praktyczny. Ostatecznie z wybranego projektu jestem zadowolona :)

danisel 

Wysłany: 2018-03-22, 22:17   

Cześć, czeka mnie szybki remont łazienki przed świętami jeszcze :) ale wymieniam tylko baterie, lustro i szafki. Mam białą łazienkę, jaki kolor dodać?? mąż upiera sie przy zielonych dodatkach i białej szafce. Jakie lustro? tutaj takie duże są https://www.bricoman.pl/a...zienkowe/lustra myślę, że może ono fajnie wyglądać i powiększyć wnętrze. Gdzie warto kupić coś ciekawego/fajnego do łazienki, podrzucajcie strony, bo czas nagli.

fafelo 

Wysłany: 2018-04-01, 23:12   

mnie też czeka niedługo remont... aż się boję. Ktoś doradzi jakiegoś dobrego architekta?

------------
treningi personalne katowice

IzabellaK 

Wysłany: 2018-04-03, 14:33   

fafelo napisał/a:
mnie też czeka niedługo remont... aż się boję. Ktoś doradzi jakiegoś dobrego architekta?

------------
treningi personalne katowice

Ja mogę polecić Ci to biuro http://www.moccastudio.pl/architekt-wnetrz-poznan, jestem z nich bardzo zadowolona, a nie należę do niewybrednych.

semua 

Wysłany: 2018-04-04, 08:12   

Obecnie bardzo modne są rolety rzymskie, dzięki którym możemy bardzo sprawnie dopasować oświetlenie słoneczne w naszym domu. Są idealne w pomieszczeniach, które są ustawione od strony Słońca. Dobrze wiemy, jak to wygląda: chcemy popracować przed komputerem albo obejrzeć coś w telewizji, a tu klops: Słońce świeci nam centralnie w ekran. Na szczęście rolety dzień-noc skutecznie rozwiązują ten problem i sprawdzają się dużo lepiej niż tradycyjne zasłony, które znamy z domów naszych dziadków.

Lemierka 
Holy Diver

Wysłany: 2018-04-04, 20:51   

Ja ostatnio zajmowałam się aranżacją sypailni i podpatrzyłam w telewizji fajny patent na przerobienie łóżka na bardziej funkcjonalne. Wystarczą zwykłe stelaże do łóżek takie z miejscem pod spodem ( ja kupiłam na stronie https://www.ceneo.pl/Stelaze_do_lozek bo nie musiałam tego sama ze sklepu nosić :) ) i do tego pod spodem robisz miejsce na rzeczy w formie dwóch szuflad na kółkach. Mi tam cała pościel dla gości weszła i buty zimowe. Tam na tej stronie są też takie stelaże z których można fajnie podest zrobić jak ktos chce mieć wyższe szyflady. Zajrzyjcie sobie tam.

manuazo

Wysłany: 2018-04-10, 08:32   

Moim zdaniem, w wystroju każdego pomieszczenia, bardzo ważny jest odpowiednio dobrane oświetlenie. Dobrze dobrany żyrandol, lampa stojąca czy kinkiety, potrafią nadać wyjątkowy charakter nawet nudnemu wnętrzu:) Jakiś czas temu kupowaliśmy lampę stojącą do salonu w sklepie www.kanluxforhome.pl i "przy okazji" kupiliśmy też żyrandol do przedpokoju - niby niewielki, ale właśnie w takim nowoczesnym stylu. I przedpokój nabrał od razu innego wyglądu. I to bez remontów:)

Benedykt

Wysłany: 2018-04-11, 15:08   

Faktycznie oświetlenie może nadać specyficznego wyrazu pomieszczenia. Teraz w nowoczesnych aranżacjach modne są żarówki Edisona, chociaż według mojej opinii lepiej pasują one np. do lokali komercyjnych, gastronomicznych itp. Nowoczesne wnętrza kojarzą mi się ogólnie z minimalizmem i z bardzo surowym stylem.

Inatka93 

Wysłany: 2018-04-17, 00:40   

Kiedy mówimy o nowoczesnym budownictwie i aranżacji, nie można nie wspomnieć o rozwiązaniach smart. Jak przekonuje nas autor tego wpisu https://dariuszstasik.com/o-autorze/ , jest to nasza nieodwołalna przyszłość i musimy pamiętać o tym, jak wielką rolę rozwiązania informatyczne będą odgrywać w naszych przyszłych życiach. Osobiście uważam, że już teraz IT dominują w naszych działaniach, więc warto ją wykorzystać w budownictwie integralnym z naturą.

..:: La publicité ::..

Odpowiedz do tematu