Forum francuskie
Forum języka francuskiego, kultury francuskiej oraz Francji.

Wejdź na www.e-francuski.pl - stronę poświęconą nauce naszego ulubionego języka!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Technologie przyszlosci
Autor Wiadomość
melinda 

Wysłany: 2019-05-01, 17:49   Technologie przyszlosci

Jakis czas temu zastanawialem jaka przyszlosc nas czeka. W praktycznie kazdej dziedzinie naszego zycia widac bardzo duzy wplyw technologii majacy na celu jego uproszczenie. Jeszcze pare lat temu nikt nie wyobrazal sobie takiego wynalazku jak smartfon, teraz w praktycznie kazdym miejscu na swiecie mamy dostep do najwazniejszych dla nas ludzi. To samo tyczy sie wymyslenia internetu .. wlasciwie to ciezko sobie wyobrazic bez niego zycie bo wiekszosc spraw takich jak placenie rachunkow, zakupy czy zarezerwowanie miejsca u lekarza nie mialaby miejsca. Oczywiscie w tak tak przystepny i wygodny sposob :) Najciekawsze dopiero przed nami bo duzymi krokami wchodzimy w ere gdzie robot humanoidalny bedzie nam sluzyl i doradzal. Brzmi to troche jak pomysl zaczerpniety rodem z filmu sci-fi jednak pierwsze roboty rozumiace ludzie emocje dotarly do pierwszych klientow. Mozna takze uslyszec o zbudowaniu robota o nazwie Pepper - https://aibusiness.pl/oto-pepper-robot-humanoidalny-ktory-rozpozna-twoje-emocje-i-obsluzy-cie-w-recepcji/ majacego na celu rozpoznawac ludzkie emocje i dostosowywac swoje zachowania na ich podstawie. Naprawde nie mam pojecia jak to zostalo zaprojektowane ale robi na mnie ogromne wrazenie.

dziubek

Wysłany: 2019-05-15, 11:26   

Dobrze, że technologie się rozwijają. Jednak wiele osób nadal nie potrafi odpowiednio korzystać z dobrodziejstw XXI wieku. Dobrą opcją jest na przykład bankowość internetowa - ale trzeba wiedzieć, jak to wszystko działa. Dlatego polecam takie artykuły jak https://blogtechnologiczny.pl/bezpieczenstwo-w-bankowosci-internetowej-platnosci-przelewem/. To znacznie ułatwi sprawę.

boddekk

Wysłany: 2019-05-24, 16:08   

Mogę polecić dobrego implantologa, ale w Cieszynie. Jeśli ktoś z Was jest ze Śląska, to myślę, że namiar się przyda. W klinice zobacz implanty cieszyn jest pan dr, ma olbrzymie doświadczenie, także zagraniczne. Może dlatego metody, jakie stosuje, są tak nowoczesne. Implanty można wstawić już w 1 dzień.

tlena

Wysłany: 2019-07-22, 21:11   

Szczerze wentylacja to przyszłość nie tylko firm, ale również domów! Tak, inteligentne rozwiązanie dostarczy doskonałej jakości powietrze na terenie całego obiektu, dzięki czemu pracownicy mogą cieszyć się powietrzem tak dobrej jakości. Jak każde rozwiązanie tego typu tak i wentylacja wymaga rutynowego czyszczenia. Więcej odpowiedzi w tym temacie może Wam dać następujący artykuł: http://wykresyfunkcji.pl/...je-przemyslowe/ , który mi wiele kwestii wyjaśnił.

..:: La publicité ::..

Odpowiedz do tematu