Forum francuskie
Forum języka francuskiego, kultury francuskiej oraz Francji.

Wejdź na www.e-francuski.pl - stronę poświęconą nauce naszego ulubionego języka!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Tłumaczenia
Autor Wiadomość
Kat63

Wysłany: 2011-02-06, 01:23   Tłumaczenia

Poszukuję pracy, w której mogłabym wykonywać tłumaczenia ,które nie wymagają tytułu tłumacza przysięgłego.

Przez trzy i pół roku studiowałam romanistykę na Uniwersytecie im.A.Mickiewicza w Poznaniu.Miałam i mam kontakt z językiem francuskim..Przez 4 lata posługiwałam się nim w życiu codziennym.Obecnie nie pracuję,ale chciałabym wykorzystać znajomość języka.Chodzi mi o pracę,którą mogłabym wykonywać w domu - przepisywanie tekstów,tłumaczenie stron internetowych,artykułów, broszur,wyszukiwanie informacji na francuskojęzycznych stronach internetowych itd.

Moja znajomość języka nie jest udokumentowana żadnym certyfikatem ani świadectwem.

margaret133

Wysłany: 2015-12-21, 12:27   

Dzień dobry,

Obecnie dla naszego Klienta z prestiżowej międzynarodowej firmy IT poszukujemy kandydatów na stanowisko: Customer Service Advisor with French w lokalizacji Bydgoszcz. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz znajomość obsługi komputera z poziomu użykownika (tzw. ,,pierwsza liniia wsparcia"). Jeśli jest Pan/i zainteresowany/a uczestniczeniem w procesie rekrutacyjnym bardzo proszę o przesłanie swojego CV w języku angielskim na adres naszego konsultanta odpowiedzialnego za ten projekt - malgorzata.kozlowska@cpljobs.pl,

pozdrawiam serdecznie,

Katarzyna Charydczak (Witak)

marek28 

Wysłany: 2017-01-03, 05:58   

Mają Państwo inne oferty, które są jeszcze aktualne?

kazmin55

Wysłany: 2019-07-05, 23:26   

Zastanawiam się czy jesteście w stanie zaoferować Państwo takie usługi jak tłumaczenia rozmów telefonicznych z języka angielskiego ? jeśli tak, bardzo proszę o kontakt, lub w innym przypadku może jesteście w stanie polecić mi dobre biuro tłumaczeń, które mogłoby się takim zleceniem zajać?

..:: La publicité ::..

Odpowiedz do tematu