FRANCUSKI. KURS PODSTAWOWY EKSTRA. POZIOM A1-B1 + CD

Drukuj
Cena sprzedaży 34,00 zł
Opis

Książka + 2x Audio CD + CD mp3 + program komputerowy.

2200 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka z ćwiczeniami, dialogi, ilustrowane ciekawostki.

"Francuski. Kurs podstawowy ekstra" to wyjątkowy pakiet składający się z bestsellerowego Kursu podstawowego, dodatkowych nagrań przydatnych w każdej rozmowie oraz programu ćwiczącego praktyczne zwroty konwersacyjne. Przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie opanować podstawy języka.

Kurs uczy 2200 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień – teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój w hotelu i bez problemu porozumiesz się w większości sytuacji! Ilustrowane zdjęciami ciekawostki zapoznają cię z obyczajami oraz kulturą Francji.

Książka zawiera dialogi, interesujące ćwiczenia, zapis wszystkich nagrań, ciekawostki, m.in. paryskie metro, symbol Francji – bagietka, gra w bule czy 120 lat wieży Eiffla. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia oraz zawiera ćwiczenia sprawdzające. 

Wysokiej jakości nagrania (206 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki! Dodatkowa płyta zawiera nagrania zwrotów przydatnych w rozmowie oraz program komputerowy, który pozwala przećwiczyć je w praktyce.

"Francuski. Kurs podstawowy ekstra":

  • 206 minut nagrań – tylko rodowici Francuzi,
  • dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami,
  • przystępnie objaśniona gramatyka,
  • ćwiczenia z kluczem odpowiedzi,
  • ilustrowane ciekawostki i sekcje dla ambitnych,
  • przejrzyste tabele gramatyczne,
  • dodatkowa płyta z nagraniami przydatnych wyrażeń konwersacyjnych,
  • program komputerowy trenujący znajomość dodatkowych zwrotów konwersacyjnych.

"Francuski. Kurs podstawowy ekstra" jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij swobodnie rozmawiać!

Login Form